Baza znalezionych haseł
aaaaKwiat bez zapachu, jak człowiek bez duszyaaaa

Temat: łóżkowe dylematy ;)
...Kanapa już ma miejsce na przechowanie, łóżeczko Piotrka długo juz nie pociągnie. O czym myślałam? 1. łóżeczko piętrowe - widziałam na allegro takie drewniane, z dośc wysokimi barierkami - szczebelkami. mam jednak stresa że: Asia będzie spadać, Młody będzie ciągle właził po drabince i tez będzie spadał - wizje mam niesamowite ;) I Pytanie na jak długo takie rozwiązanie będzie OK - Asia ma już prawie 5 lat, Młody niespełna 2. 2. Dwa fotele jednoosobowe rozkładane - tu z kolei mąz oponuje bez konkretnej arumentacji 3. ? Nie wiem jak to rozwiązać - pokój ma wymiary ok 2mx4m. Ustawny że ho ho :( Wszelkie sugestie i opinie o w/w mile widziane.
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=194984Temat: ***SIERPNIÓWECZKI 2009 I ICH SIERPNIÓWIĄTKA 2009*** Pagaduch Cią dalszy....:)
Ogolnie to beznadziejny jest ten pokoj :Hmmm...: Zaluje ze im lozko pietrowe wstawilam, moglam dwa rozkladane fotele jednoosobowe, musze pomyslec, poszukac jakichs rozwiazan jednego pokoju dla dwojki dzieci z taka roznica wieku i jeszcze plci poszukac zeby jakos przezyc tu jeszcze 7 lat. Nie wiem czy juz mowilam ze plauje przeprowadzke jak tylko nam sie doplaty od panstwa do kredytu skoncza :Fiu fiu: Zakochalam sie w jednej dzielnicy GDyni i musze tam zamieszkac :Wow!: :Fiu fiu:
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=196767


Temat: Łóżko piętrowe czy rozkładane fotele?
...że już kiedyś był taki wątek - ale chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat... Pisałam kiedyś o żyłach wodnych (czy w to wierzę, czy nie to osobny temat) no i juz wiem, że w pokoju dziewczynek są takowe... jedna ponoc dość mocna... Zamotany W związku z tym nie zaszkodzi jak zrobię modernizację spaniową :p Rozważam właśnie łóżko pietrowe (takie co kiedyś będzie będzie mozna rozłożyć na dwa osobne łóżka) lub składane fotele jednoosobowe... Może któraś z Was ma jedno lub drugie rozwiązanie i wypowie się za/przeciw... teraz dziewczynki śpią na osobnych łóżkach (takich typu drewniana rama, stelaż i materac). jeśli zmiana ustawienia łóżek miałaby zmniejszyć częstotliwośc chorowania to jestem zdeterminowana
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=176456Kwiat bez zapachu, jak człowiek bez duszy