Baza znalezionych haseł
aaaaKwiat bez zapachu, jak człowiek bez duszyaaaa

Temat: Jaki papier ścierny do lakieru samochodowego??
To nie forum lakiernicze. Kosz.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1675872.htmlTemat: Zaprawki nadkola Honda
Zerknij w mój podpis, a tam w zakładce Warsztat zobacz podpunkt o zaprawkach na oplu. Samemu to ci raczej nie wyjdzie nic dobrego. Szukaj na forach lakierniczych szczegółów. PS. Elektroda to nie forum lakiernicze i tutaj raczej nie ma za dużo na ten temat. Poza tym moderatorzy cię pogonią z takimi tematami.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1575476.html


Temat: Malowanie kasku
No super z malowania kasku otworzyliśmy forum lakiernicze !!!!
Źródło: forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?t=1832


Temat: Dedra - alumki
Jeśli masz łep i H.. to kombinój.Ja jak zabierałem się za malowanie mojej Lanci to mi po głowie co niektórzy pukali że się NI DA w prymitywnych warunkach garażowych pomalować metalica 2K .Pomalowałem za pierwszym razem,wylałem na lustro i zero zacieków.Wszystko się da ,tylko trzeba chcieć.Na alufy kładziesz grunt,pużniej baza,a na to wszystko klar.Wejdż na forum lakiernicze,tam Ci podpowiedzą lakiernicy co i jak ,tylko nie zwracaj na takich uwagi co piszą że się nie da .Acha ważna sprawa żebyś nie malował w zbyt niskiej temperaturze,bo inaczej lakier siadają.
Źródło: forum.lanciapolska.org/viewtopic.php?t=36385


Temat: Jak samemu porobić zaprawki na karoserii
To nie jest forum lakiernicze.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1365053.html


Temat: Malowanie obudowy PC- jaką farbą
Zależy też jaki sprey położysz. Są np. z lakierem (mocniejsze) Są dezodoranty w sprayu i te to już są super mocne:D Marciniwan007, na poważnie to nie słuchaj tych bez sensu porad powyżej - w większości to brednie bez sensu, wejdź sobie na jakieś forum lakiernicze i przeczytaj co i jak się kładzie, szlifuje itd.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1360180.html


Temat: Rozcieńczalnik do podkładu akrylowego
Witam. Mam takie pytanie czy mogę zastosować jakiś zwykły uniwersalny rozcieńczalnik do rozcieńczenia podkładu akrylowego? Wiem że to nie jest forum lakiernicze ale proszę o odpowiedź.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1415045.htmlKwiat bez zapachu, jak człowiek bez duszy