Baza znalezionych haseł
aaaaKwiat bez zapachu, jak człowiek bez duszyaaaa

Temat: US Open 2008 (Wielki Szlem)
Stopa podczas meczu z Djokovicem nawiązywał do tego, że Szwajcar szuka rozwiązań na skróty, tak jak to było za dawnych lat i wychodziło. Według mnie dużo w tym wszystkim przesady, bo jak można nie grać, nie przykładać się na 120% możliwości w finałach WS ? Kiedy On niby ma zagrać na maxa ? w turniejach legend ? Dla mnie może i Fed nie ma zbyt dobrej formy motywacji, ale za to śmiem twierdzić, że ma większy talent od Samprasa i ten błysk geniuszu ustawił go już jako tenisistę wszech czasów.
Źródło: tenis.net.pl/forum/viewtopic.php?t=2082Temat: GRUDZIEŃ 2008 W LAL
Gdyby byli tu na forum jacyś fani Sacramento ... Ale by sobie na was używali teraz Tak zawsze ich wyśmiewacie itp itd, a tu taka niespodzianka i mecz do tyłu No cóż, wpadki się zdarzają, ale jak już ktoś wcześniej zauważył, Lakers mają chyba jakąś obniżkę formy/motywacji i te wygrywanie ostatnio im coraz ciężej przychodzi ... Co nikiedy kończy się tak jak dzisiaj.
Źródło: e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=3504


Temat: Sauber i Davidson
nie jezdzil po prostu slabo przegrywal kwalifikacje z Coulthardem czesciej niz w poprzednich latach, po prostu byl bez formy motywacji a samochod swoja droga
Źródło: f1ultra.pl/forum/viewtopic.php?t=4845Kwiat bez zapachu, jak człowiek bez duszy